سایت راینو دیزاین که با دامنه rhinodesign.ir در دسترس شما عزیزان قرار گرفته است، به همت بهادر رحمت، صاحب امتیاز دامنه فوق بر روی اینترنت گسترش پیدا کرده است. این سایت در مجموعه ای آموزشی با همان نام راینو دیزاین و حساب های اینترنتی اینستاگرام، تلگرام و صفحه اینترنتی آپارات قرار دارد. صفحه لیندکین که در فوتر سایت مشاهده نموده اید، رزومه صاحب امتیاز سایت می باشد و برای آگاهی شما عزیزان است.

این سایت در دو بخش جداگانه شکل گرفته است که بخش اول شامل بخش آموزشی و بخش دوم شامل اطلاع رسانی و به اشتراک گذاری اخبار و نرم افزار ها و پلاگین های مربوط به نرم افزار راینو می باشد.

در بخش آموزشی جهت آگاهی برای برگزاری کلاس های خصوصی شما می توانید به بخش مربوطه مراجعه و از آنجا اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت نمایید و سپس از طریق راه های ارتباطی که در بالا ذکر شد و یا صفحه ارتباط با ما، ارتباط برقرار کنید و ما نیز مشتاق هستیم با شما عزیزان ارتباطی سازنده داشته باشیم.

در بخش دوم نیز به اطلاع رسانی و آگاهی از بروز رسانی های نرم افزار و پلاگین ها، سخت افزار، اخبار معماری از اقصی نقاط جهان می پردازیم و امیدوارم شما دوستداران و عزیزان نیز ما را یاری کنید.

بسیار خوشحال خواهیم شد که نظرات شما را دریافت کنیم.